Snoozeliners: Ve Velké Británii vzniká nový projekt pro noční cestování

Buďme upřímní, noční cestování vlakem nebo autobusem je naprosté utrpení. Nemáte si kam složit nohy, neustále vedle vás někdo chrápe a pokud dokážete usnout alespoň na hodinu, je to zázrak. Co kdybychom vám řekli, že budete moci v noci cestovat autobusem, kde budete mít vlastní pokoj? Utopie? Nikoliv!

Projekt nočních autobusů, tzv. Snoozeliners začne pravděpodobně fungovat příštím rokem a začnou jezdit v Londýně, Leeds, Manchesteru a Birminghamu. Základní idea projektu je autobus, který poskytne svým cestujícím kompletní komfort, ticho a klid na spánek i při cestování. A protože je to Britský projekt, autobusy budou z přestavěných Doubledeckerů.

V každém autobuse bude 14 tzv. kapslí, kde bude mít cestující kompletní zázemí. Postel s paměťovou matrací, kávu a neomezený přísun vody. Autobus budou obsluhovat stewardky, které budou pasažéry budit u jejich cílové destinace a starat se o jejich pohodlí během cesty.

Pro příjemný zážitek bude Snoozeliners “vybaven” pokojovými rostlinami a v každé kapsli bude nainstalován aromaterapeutický a zvukový systém, který bude pasažérům zpříjemňovat jejich spánek.

Co vy? Svezli byste se v takovém autobuse? Napište nám!

Snoozeliner

Snoozeliner

Snoozeliner

Snoozeliner

Snoozeliner

Snoozeliner

Snoozeliner

Snoozeliner

Snoozeliner

Snoozeliner

Zdroje: dailymail

 

Vystudovala humanitní studia na UK. Kávoholik, cestovatelka a spolumajitelka Kavárny Kočičí v Karlíně. Ve volném čase zpívá s kapelou a hraje v divadle. Miluje knihy, nesnáší kukuřici a její životní sen je trvale žít na Islandu.

Komentáře

Nahoru