Snoop Dogg investuje 25 milionů dolarů do marihuanových startupů

Snoop Dogg investuje 25 milionů dolarů do marihuanových startupů

Investovat do startupů je teď v módě. Své by o tom mohli vyprávět třeba Ashton Kutcher (investoval například do Airbnb a Flipboardu), Jared Leto nebo Justin Bieber. Nejnovější celebritou, která se rozhodla přidat, je Cordoraz Calvin Broadus známý jako Snoop Dogg nebo Snoop Lion. Ten se ale rozhodl vnést do toho trochu své osobnosti, a tak bude investovat jen do startupů, které mají co dočinění s marihuanou.

Rapper, známý milovník marihuany a podnikatel, se rozhodl investovat 25 milionů dolarů. Určitě tím potěšil i spoustu svých fanoušků, kteří s ním lásku k marihuaně sdílí.

Začíná se legalizovat, Snoop Dogg to chce urychlit

Zdá se vám to jako pitomost? Není. Odborníci se shodují, že teď je právě ta správná doba, kdy se do marihuanového průmyslu investovat vyplatí. Státy totiž marihuanu postupně začínají legalizovat aspoň pro léčebné využití.

Nedokážete si představit, na co se tolik peněz, které se Snoop Dogg rozhodl darovat, použije? Prý by měly jít nejen na rozvoj, nové způsoby pěstování, distribuci a konzumaci konopí, ale právě také na boj za jeho legalizaci.

A mimochodem kdo jiný by měl do marihuany investovat než ten, kdo jí rozumí? Snoop Dogg už léta všechny možné druhy zkouší.

weed

Fanoušci se mu dokonce chlubí se svými rostlinkami

Zdroj: TechCrunch, fotky: Flickr – Jesse HerzogFacebook

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru