Snapchat ukazuje inteligenci svých uživatelů: Trenér poslal svému týmu video, na kterém masturbuje

Snapchat ukazuje inteligenci svých uživatelů: Trenér poslal svému týmu video, na kterém masturbuje

Ať už Snapchat používáte či nikoliv, jistě si dokážete velmi dobře představit, jaké fotky si tam dospívající často posílají. Snapchat je naprosto ideální platformou, po které se šíří fotky ve spodním prádle či dokonce bez něj daleko lépe než třeba na Facebooku.

Ovšem nyní vyšel najevo slušný důkaz toho, že si takové obrázky neposílají jen dospívající. Fotbalový trenér ze střední školy v Connecticutu byl zatčen za to, že na Snapchatu zaslal hráčům ze svého týmu video, na kterém masturboval. To je trochu podivný způsob, jak posílit týmového ducha, nemyslíte?

snapchat-nudes

Tak přesně tyhle fotky se po Snapchatu šíří

Podle Toronto Sun se sedmapadesátiletý trenér jmenuje Jeffrey M. Sirois a byl fotbalovým trenérem na střední škole ve Storrs. Video, které svým svěřencům poslal, mělo mít deset sekund.

„Jakmile jsem si uvědomil, na co se dívám, odhodil jsem svůj telefon na stůl a řekl: ‚Kluci, tohle musíte vidět,‘” řekl policii člen týmu, který video obdržel.

Video mělo potěšit přítelkyni

Když se po chvíli podíval na Snapchat další člen týmu, aby se na video také koukl, zjistil, že už tam není. Sirois pak řekl policii, že video členům svého týmu poslal omylem. Původně prý bylo určeno pro jeho přítelkyni.

„Poslal jsem video, na kterém jsem masturboval,“ vysvětloval policii podle zatýkacího rozkazu. „Ale natočil jsem ho, abych ho poslal své přítelkyni. Občas si takové věci posíláme.“

Když si pak uvědomil, že ho poslal celému fotbalovému týmu, zrušil ho. Nicméně v současné době čelí obvinění. Kvůli takové zbytečnosti. Takže bychom se mohli poučit ze starého známého přísloví „Dvakrát měř a jednou řež“…  Dvakrát zkontroluj příjemce a jednou odešli.

Zdroj: Toronto Sun, fotografie: Flickr – faungg’s photo, CNN

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru