Snapchat je ve ztrátě 514 milionů dolarů a varuje, že už nikdy nemusí být ziskový

Velká korporace Snap, mateřská společnost Snapchatu, v loňském roce vykázala ztrátu ve výši 514,6 milionů dolarů. Ztráty této společnosti se v posledních čtvrtletích rozšířily, protože neustále utrácela.

Společnost prozradila, že už nikdy nemusí dosáhnout ziskovosti, ale i nadále plánuje výrazně investovat do svého podnikání.

facebook-1602262_1280

Zdroj: Pixabay

„Obchodní činnost jsme zahájili v roce 2011. V historii jsme zažili čisté ztráty a negativní cash flow,“ uvedla firma Snap. „Pokud naše příjmy nebudou vyšší než naše náklady, nebudeme schopni dosáhnout ziskovosti a udržet si ji.“

V roce 2015 společnost Snap vykázala ztrátu ve výši 372,9 milionů dolarů, přičemž v roce 2016 ztráta výrazně vzrostla. Přitom roční příjmy v roce 2016 činily 404,4 milionů dolarů, zatímco v roce 2015 byly příjmy 58,6 milionů dolarů.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru