Dnes vyšlo 15 článků

Smithfly – nafukovací plovoucí stan

Smithfly je novinka, která jistě nadchne milovníky vody, rybáře, potápěče a další. Je to totiž nafukovací stan, který s vámi bude plout na hladině. Jedná se v podstatě o plovoucí raft s přístřeškem. Smitfly umožňuje dobrodruhům užít si vodu naplno!

smithfly-shoal-inflatable-floating-raft-tent-designboom-1

Společnost Smithfly vyrobila stan pro milovníky vody. Jedná se v podstatě o raft, který je opatřen stříškou. Stan je opatřen třemi vzduchovými komorami a podlaha v podobě raftu má tloušťku cca 15 cm. Tkanina, ze které je vyroben samotný stan je samozřejmě vodotěsná, a zároveň je zabezpečena proti vodě pomocí speciálních zipů.

smithfly-shoal-inflatable-floating-raft-tent-designboom-4

Spánek na vodě? Proč ne!

Ocenili byste, kdybyste mohli spát na hladině rybníka a třeba pozorovat hvězdy?Pak si pořiďte plovoucí stan Smithfly.

smithfly-shoal-inflatable-floating-raft-tent-designboom-3

Tento unikátní příbytek zakoupíte za 1499 USD, tedy za cca 31 000 CZK. Více o produktu zjistíte přímo na stránkách výrobce.

zdroj/foto: smithfly

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru