Šmírovací funkce: Na Facebooku uvidíte, kdo z přátel právě píše komentář

Světově největší sociální síť testuje stále nové funkce. Pakliže zaznamená kladný ohlas od uživatelů, postupně funkci zpřístupňuje i ostatním. Aktuálně je velice diskutovanou funkcí Facebooku možnost sledovat, zda někdo z přátel zrovna píše komentář ke statusu či fotografii na zdi.

Někteří uživatelé v klasické aplikaci Facebook si všimli nové real-time informace. Předpokládá se, že brzy by se mohla nová funkce objevit u všech uživatelů sociální sítě.

CWCCRQcWwAAqQF_

V budoucnosti Facebook pravděpodobně představí více šmírovacích funkcí. Možná se objeví vychytávka, která vám prozradí, kdo si zrovna prohlíží váš uživatelský profil (případně prohlížel). Ocenil by ji ne jeden uživatel. Tuto funkci můžete znát například ze seznamovací platformy Badoo či profesní platformy LinkedIn.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru