Smarty Ring: Jeden prsten vládne všem

Funkční prsten. To tady ještě nebylo! Parafráze z Tolkienovy trilogie se sem naprosto skvěle hodí. Smarty Ring je prstenem, který nabízí několik funkcí, kterým ovšem vévodí možnost zaznamenání aktualizací na vašem chytrém telefonu. Jestliže vám bude někdo volat, psát zprávu anebo se bude dít cokoli nového ve vašem mobilním zařízení, vy to budete vědět podle indikace na prstenu.

Smarty RingMultifunkční využití prstenu

Smarty Ring a jeho funkce lze spravovat přímo z mobilního telefonu. Mobilní aplikace zvládne nastavit bez problémů všechny jeho funkce. Prsten ale disponuje i dalšími zajímavými funkcemi.

Když se vám třeba mobilní telefon ztratí, pak nebude nic jednoduššího, než jej pomocí prstenu znovu jednoduše najít. Jestliže se budete nacházet v blízkosti telefonu, kroužek začne pípat.

Smarty Ring ukazuje časNevíte, kolik je hodin? Stačí se jen podívat na váš prsten a záhy to zjistíte. Pro ty, kteří neradi nosí hodinky, se jeví Smarty Ring jako vynikající alternativa. Nabízí dokonce i časovač, jenž se při určitých aktivitách také náramně hodí.


Nerezový elegán

Prsten je vyrobený z nerezu. Napájí jej baterie, která vydrží 24 hodin. Kompatibilita s androidem a s IOS je samozřejmostí. Data jsou přenášena prostřednictvím Bluetooth 4.

Kdy bude prsten k dispozici, zatím nevíme. Peníze na vývoj tohoto zařízení se zatím daří sehnat. Od začátku listopadu, kdy kampaň začala, se podařilo vývojářům sehnat 6500 dolarů z očekávaných 40 000 dolarů. Přestože se ovšem nepodaří sehnat dostatek financí, bude kampaň pokračovat i nadále.

Zdroj:  https://mashable.com/2013/12/08/smarty-ring/?utm_cid=mash-com-fb-main-link

            https://www.verydesigner.cn/index.php?do=designer_case&view=info&case_id=4048

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru