Smartphony s nejdelší životností baterie

Smartphony s nejdelší životností baterie

Smartphony nám nabízejí spoustu funkcí na opravdu velkých obrazovkách, ale kdo takový smartphone má, jistě si už všiml, že baterie příliš dlouho nabitá nevydrží, a tak je nutností mít nabíječku stále u sebe. Aplikace jsou opravdu úžasná věc, ale k čemu nám jsou, když už potřebujeme dobít baterii ještě před obědem? Podívejte se na telefony v následujícím seznamu, kterým vydrží baterie nejdéle.

S rychlým vybíjením baterie má zkušenosti snad každý majitel smarphonu.Dle informací na blogu laptopmag, po devítihodinovém Laptop Mag Battery testu dopadly nejlépe následující telefony:

longest-lasting-smartphones-chart4

1. Huawei Ascend Mate 2

Jak vidíte na obrázku výše, nejlépe dopadl Huawei Ascend Mate 2, který vyniká baterií 3900 mAh. Jeho baterie vydrží neuvěřitelných 14 hodin a 43 minut. Má výkonnější procesor a lepší fotoaparát. Je možné pořídit ho za cenu kolem 7000 Kč

GetThumbNail.aspx

2. OnePlus One

Pokud jste ještě o OnePlus One neslyšeli a uvažujete o novém smarphonu, rozhodně by měl být v užším výběru. Jeho baterie má dle testu výdrž 13 hodin a 16 minut. Nabízí 5,5 palců displej s FullHD rozlišením. Je vybaven čtyřjádrovým procesorem s taktem 2,5 GHz. OnePlus One pořídíte za cenu kolem 9000 Kč.

composition-main-aw

 

3. Sony Xperia Z3

SonyXPeria Z3 je úžasnou volbou pro účastníky sítě T-Mobile. Je vybaven výborným fotoaparátem a voděodolným tělem. Má 3 GB RAM a 16 GB interní paměti. Jde již o třetí verzi totoho typu smarphonu, výrobce se zaměřil právě na zlepšení životnosti baterie, větší rychlost a voděodolnost. Tento smarphone již patří mezi dražší zástupce, je možné jej pořídit za cca 15 500 Kč.

xperia-z3-white-1240x840-430fa6376c394cf59a94a9edca67ed7d

 

zdroj: laptopmag.com, foto: laptopmag.com, sonymobile.com,oneplus.net, pixabay.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru