Smartphone se vám bude lépe držet, dostane ouško jako hrníček

Chytré telefony jsou nenahraditelnou součástí našeho života. Ať už jdete do práce, do školy, na schůzku, do obchodu či ke kamarádům na návštěvu, smartphone nikdy nenecháte doma. Nicméně velikost chytrých telefonu roste, s čímž souvisí jejich nepohodlné nošení. S řešením přichází společnost LoveHandle, která představila speciální úchyty.

Unikátní novinka zvaná LoveHandle Smartphone Grip je ve své podstatě nepatrný kovový nástavec, který se prostřednictvím oboustranné lepenky připevní na zadní stranu telefonu, respektive na kryt. A poutko je vyrobené z tkalounu. Chytrý telefon bude mít ouško, díky němuž si ho zavěsíte na prst. V jedné ruce tak budete mít jak svůj telefon, tak i kafé.

lovehandle

Poutko na smartphony

Nevýhodou je, že poutko se nedá odejmout. Jakmile ho jednou přilepíte, musíte se s ním smířit napořád. Na druhou stranu, neodnímatelnost zajišťuje bezpečné a pevné uchycení.

Společnost LoveHandle, které poutko představila na CES 2016, nejprve zahájí prodej v Americe, přičemž cena bude 7,95 dolarů (cca 200 Kč). Otázkou je, zda se vynález texaské firmy dostane také na evropský trh. O tom rozhodně pravděpodobně výše poptávek v USA.

Zdroj / Foto: i4u

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru