Dnes vyšlo 15 článků

Smartphone, který bez nabití vydrží týden

Smartphone, který bez nabití vydrží týden

Přání mnohých z nás se vyplní. Na trh přichází telefon, který se nebude po jednom dni používání vybíjet. Společnost Energizer vyrobila telefon s tak velkou baterkou, že na jedno nabití vydrží být aktivní celý týden. 

Problém s malou výdrží baterie nejednou zažili všichni majitelé smartphonů. Smartphony ke svému provozu potřebují mnoho energie – mají velký display, připojují se na internet, udržují v chodu fotoaparát apod. Zároveň se multifunkčnost smartphonů musí skloubit s náročností uživatelů, kteří chtějí lehký a tenký telefon – na baterii pak nezvýbá dostatek místa. Člověk by si pomyslel, že s pokrokem doby a vývojem technologie se tento problém vyřeší, jenže se tak nestalo. Největší výrobci smartphonů jako je Apple, Samsung, Huawai, tento nárok uživatelů ignorují.

O vývoj smartphonu, který nebude trpět nedostečnou výdrží baterie, se postarala firma Energizer. Smartphone je tedy o dost mohutnější, než klasická nabídka předešle zmíněných firem. Smartphone nese označení Energizer Power Max P18K Pop. Dalo by se říct, že se nejdená o smartphone s velkou baterií, ale o baterii rozšířenou o smartphone. Bateri je základním stavebním kamenem Energizer Power Max. Kapacita baterie je 18 000 mAh. Jen pro srovnání, v novém iPhonu XS má baterie kapacitu pouze 3 174 mAh.

Snímek obrazovky 2019-03-07 v 11.33.20

Nečekejte žádný designový kousek. Designéři sice dělali co mohli, nicméně jeho tloušťka (díky baterii), je velmi omezujícím faktorem. Funkce, na které jsme zvyklí od nynějších smartphonů si Energizer uchoval. Nabízí bezrámečkový displej o úhlopříčce 6,2 palce,také reaguje na otisk prstu, má vysouvací fotoaparát. Na pulty dorazí letos v létě. Cena je stanovena na 15 400 korun českých. Kapacita paměti bude 128GB.

Zdroj,foto: energizer.eu

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru