SMART VIBRÁTOR neboli vibrátor ovládaný přes smartphone

Život podnikatelky je mnohdy náročný. Člověk v byznysu ustavičně řeší problémy, musí neustále přemýšlet, účastnit se různých jednání a čas na uvolnění je málokdy. Zaměstnanci z Delloitu dali hlavy dohromady a pustili se do vývoje MysteryVibe Crescendo neboli revolučního zařízení na půdě relaxačních pomůcek pro dospělé.

Čím je Crescendo výjimečné?

Současný trh nabízí pestrou škálu hraček různých velikostí, tvarů a materiálů. Ale jak se říká: „Sto lidí, sto chutí.“ Každá uživatelka sem tam touží po změně, nicméně tyto hračky jsou poměrně nákladnou záležitostí. Alternativním řešením je Crescendo. Jedná se o speciálního pomocníka, kterého si můžete ohnout do tvaru dle momentální potřeby. Ať už to má být podkova, esíčko či cokoliv jiného. Dámy, máte nápady na nové tvary?

11164752_1084423968241001_459291335225812814_o

Vibrátor ovládaný přes smartphone

Nespornou výhodou vibrátoru je jeho ohybnost. Ale ženy ocení také schopnost zatlačit tam, kde je to nejvíce potřebné. Mechanická hračka je vybaveny šesti tichými vibračními motory, jež se ovládají prostřednictvím chytrého telefonu. Díky tomu máte nad hračkou neustálou kontrolu. Sama si můžete naprogramovat pohyby po celé délce tohoto ohybného hada. Nemusíte se obávat, že se vám v tom nejlepším vybijí baterie, protože vibrátor se nabíjí prostřednictvím wireless.

Jelikož se jedná o produkt určen speciálně pro ženy, není se čemu divit, že většinu vývojového týmu tvořily právě dámy. Dokázaly se do práce lépe vcítit. A nechaly si záležet nejen na propracovanosti systému, ale také na designu.

Snímka_obrazovky_2015-05-15_o 9.19.39

Kdo za nápadem stojí?

„Chtěli jsme vyřešit reálný problém. Jakmile stárneme, máme děti a pracujeme ve stresujícím prostředí, nejvíce to odnáší náš sexuální život. To je něco, co se dotýká nás všech. Proto jsme založili projekt MysteryVibe, kde se snažíme spojit nejnovější technologii s nejlepším designem. Tento projekt má zlepšit sexuální život a chceme jej udělat v mainstreamovém rozměru,“ shrnul zakladatel projektu Soumyadip Rakshit.

screen-shot-2015-05-11-at-10-56-20-am

Jak je projekt financován?

Tento projekt je financován prostřednictvím crowfoundingové platformy Born.com. Cílem je vybrat do 14. června 50 000 euro. Pakliže vás tento produkt zaujal, můžete ho podpořit. Výrobci se rádi odmění jedním z dostupných dárků – od lifetime slev až po možnost spolupracovat s vývojáři na nové generaci Crescenda jako quality tester. Spojila byste tak příjemné s užitečným.
Zdroj: TechCrunch

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru