SMART MATRACE: Má zlepšit sexuální život

Dnešní uspěchaná doba si žádá určování priorit. Některé činnosti je nezbytné ze svého života vypustit, jiné dlouhodobě oželet. Nicméně stále existují takové činnosti, které je nezbytné praktikovat pravidelně, zejména co se vztahu týče. Aby vztah fungoval tak, jak má, neměli by partneři zapomínat na sexuální život.

Už včera jsme představili jednu SMART hračku, která je však určena obzvláště ženám. Dneska přicházíme s další SMART pomůckou, která může vnést do sexuálního života něco nového, ojedinělého.

dunlopillo-listen-to-your-mattress-868x644

Chytrá matrace od firmy Dunlopillo

Na spokojený sexuální život se zaměřili vývojáři ze společnosti Dunlopillo a na trh přichází s novou SMART matrací Respark. Ta je osazena několika senzory pro sledování postelové aktivity. Matrace je schopna vyhodnotit, jak často se v posteli oddáváte sexu. Jestliže matrace posoudí, že radovánky jsou méně časté, obdržíte prostřednictvím mobilní aplikace notifikaci s nabídkou romantických míst a činností. Touto cestou byste mohli opět docílit vášnivých nocí, podle výrobců matrace.

dunlopillo.png-968x627

Data jsou anonymní

Nemusíte se obávat, že někdo naruší váš sexuální život. Data, která bude produkt sbírat, by se neměly díky anonymnosti dostat do rukou třetích stran. SMART matrace je zatím dostupná pouze v Malajsii, kde je možné si tento produkt objednat k vyzkoušení. Jestliže si tento výrobek získá oblíbenost, možná se dočkáme jeho představení i na českém trhu.

Zdroj: PFSK

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru