Smart Life-Saving Cabin: český dům odolá přírodním katastrofám

Smart Life-Saving Cabin: český dům odolá přírodním katastrofám

Lidé si stále více potrpí na bezpečí. Na bezpečí z hlediska změny klimatu a stále se zvětšujícího počtu ničivých katastrof. Přírodní katastrofy se vyskytují už i v Evropě a zasahují mnohem větší silou než v minulosti. Lidé se přirozeně nejvíce bojí o svůj život a následně o svůj domov. Přirozená lidská potřeba je cítit se se být v bezpečí. Na okolní situaci se skvěle přizpůsobila firma s názvem Smart Life-Saving Cabin. V překladu vám název vypoví skoro celé tajemství týkající se produktu. Ano, vyrábějí malé domky, které jsou přizpůsobené přírodním katastrofám. 

Možná vás překvapí, že Smart Life-Saving Cabin je česká firma. Nicméně našla díru na trhu a konstruuje a prodává domy, které jsou odolné vůči přírodním katastrofám. Dům je ekologický, nezávislý a stylový. Jeho další výhodou je mobilita. Přesto že je dům bytelný a dokáže odolávat zemětřesení, je snadno přenositelný. Můžete ho sestavit a znovu sestavit poměrně snadno. Na své si přijdou i milovníci designového bydlení. Exteriér a interiér domu je velmi stylový. V interiéru jsou použity obnovitelné a recyklované materiály.

Práte-li se na cenu domu přesně není určena. Každý dům se sestaví individuálně na základě konzultace s klientem. Každý klient má jiná přání, bydlí v různém počtu lidí a hlavně má jiné finanční možnosti. Cena začíná na 50 ti tisících eur a končí u milionu eur. Dům je schopen ustát klimatické změny, přírodní katastrofy a dokonce i pád meteoru. Dům je schopný přepnout do samořídícího režimu a může fungovat až jeden měsíc. Samozřejmě závisí i na velikosti potravinových zásob a zásobárny vody. Dům je řízený pomocí systému SiHome, který navrhla společnost Siemens, která s firmou spolupracuje. V České republice by se měli první domky objevit v průběhu příštího roku.

Zdroj, foto: smartlifesavingcabin.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru