Dnes vyšlo 1 článků

Služby Hellspy a Hellshare v zahraničí končí

Služby Hellspy a Hellshare v zahraničí končí

Známá internetová služba Hellshare, která slouží ke sdílení dat bude již dostupná pouze v České Republice, Slovenské Republice a v Polsku. Provozovatel tohoto portálu to oznámil dnes na sociální síti Facebook.

„K dnešnímu dni jsme se rozhodli omezit HellShare v některých zemích a zaměřit se výhradně na Česko, Slovensko a Polsko.“, píše na svojí FB stránce společnost. Služba své rozhodnutí odůvodnila tím, že v ostatních státech, kde služba působila, nemá právní analýzu změn nahlížení na takovéto služby. Kvůli tomu byla v těchto oblastech nucena pozastavit svoje služby.

Ke stejnému kroku také přistoupila služba Hellspy. Ta už koncem ledna oznámila, že bude končit v USA a Kanadě. Nyní je již funkční pouze z území Česka, Slovenska a Polska. Služba Hellspy funguje pouze jako vyhledávač souborů uložených na file-hostingové službě Hellshare.com. Obě služby jsou však mezi sebou propojené i přes to, že obě služby provozují jiné firmy.

Štítky:

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru