Dnes vyšlo 15 článků

Služba Zaslat.cz spouští mobilní appku pro Android a iOS

Prostřednictvím mobilního telefonu je možné objednat, zaplatit a sledovat pohyb zásilek, neboť internetová přepravní služba Zaslat.cz představila vlastní mobilní aplikaci. S první tuzemskou mobilní appkou, přes kterou lze zabezpečit kompletní přepravu jakékoliv zásilky po celém světě, bude vše jednodušší.

Aplikace, která je dostupná pro přenosná zařízení s operačními systémy Android i iOS, po zadání několika základních údajů doručí ty nejlepší speditérské firmy a ceny. Zvolíte konkrétního dopravce a parametry balíku, jako jsou dobírka, připojištění a podobně. Samozřejmostí je možnost zaplatit online přes platební bránu GoPay.

aplikace Zaslat.cz_1

Náhled do aplikace Zaslat.cz

S aplikací můžete sledovat pohyb zásilek. Dokonce pohyb balíku může přes aplikaci sledovat i někdo jiný, například příjemce.

„Jsme rádi, že jsme jako první česká přepravní služba mohli uvést mobilní aplikaci, která zákazníkům přináší komfort v podobě okamžitého přístupu k informacím o stavu zásilky, ale také alternativu pro ty, kteří chtějí posílat zboží, aniž by museli čekat na poště nebo sedět doma u počítače,“ říká ředitel internetové přepravní služby Zaslat.cz Miroslav Michalko.

Miroslav Michalko profil

Miroslav Michalko

Jestliže posíláte zboží do zahraničí, s aplikací Zaslat.cz ušetříte stovky korun, protože služba spolupracuje s mnoha dopravci, a tak najde vždy ty nejnižší ceny.

„U menších exportních zásilek u nás lidé ušetří oproti poště 30 % a více, ale například u 30kg balíku do Německa je to dokonce 67 %,“ dodává Miroslav Michalko.

V budoucnosti získá appka Zaslat.cz další vylepšení, například možnost balík sledovat dle vyfoceného čárového kódu, monitorovat jakékoliv zásilky všech přepravních společností, přestože nebyly objednány přes Zaslat.cz a další.

Zdroj: Tisková zpráva

Komentáře

Nahoru