Dnes vyšlo 1 článků

Služba Vidyo umožní operativní službu pro různé systémy videokonferencí

VidyoWay je nyní zdarma a umožňuje videokonference s mnoha účastníky. Jedná se o jednoduchý způsob, jak spojit účastníky z předních firem jako Cisco, Polycom a LifeSize, stejně jako systémy H.323 a SIP založené na systému pokojů. Funguje také pro klienty Microsoft Lync a mobilní zařízení. Výsledkem je sjednocená komunikace a vzájemné propojení, aniž by se uživatelé museli starat o starší instalované systémy od různých dodavatelů.

Aplikace je založená na oblačném (cloud) systému, který rozšiřuje možnosti mimo point-to-point řešení. Poskytuje konferenční služby, aniž byste se museli starat o vedení seznamu videa koncových bodů. Uživatelé mohou pozvat sami sebe ze svých vlastních adresářů a mohou se připojit ze starších systémů do Vidyo. Mobilní nebo vzdálení uživatelé mají možnost připojení přes kompatibilní mobilní aplikace, které jsou optimalizovány pro vysoce kvalitní, pluralitní videokonference.

Hlavním důvodem uvolnění této Vidyo funkce je přilákání nových uživatelů ke svým tradičním platformám VidyoConferencing systému. VidyoWay tak umožňuje šetřit náklady na hardware nebo software v podnicích. Tržby Vidyo se zvýšily od roku 2010 do roku 2011 o 80 % a v prvním čtvrtletí 2012 o 90 %. V současné době má více než 1850 zákazníků, poskytovatelů služeb 25 a 300 prodejců na celém světě. Sídlo společnosti je v Hacckensack a má více než 225 zaměstnanců s pobočkami po celém světě.

Zdroj: TechCrunch

Štítky: , , , , ,

Komentáře

Nahoru