Dnes vyšlo 15 článků

Sluchátka Razer Kraken zachránila mladíka před zbloudilou kulkou

Sluchátka Razer Kraken zachránila mladíka před zbloudilou kulkou

„V 18 letech bych byl mrtvým dítětem…“ tvrdí hráč, který žil díky sluchátkům Razer Kraken.

Představte si, že sedíte ve své ložnici a pravděpodobně hrajete nebo posloucháte hudbu se sluchátky Razer, když vám oknem prorazí zbloudilá kulka a zasáhne vás. v hlavě, až na to, že místo zranění odejdete, protože jste měli nasazená sluchátka.

Enough_Dance_956, který sdílel svůj příběh na subredditu Razer se spoustou fotografií jako důkazu incidentu. Text původního příspěvku:

… ve středu ráno v 10:30 zbloudilá kulka proletěla mým oknem a zasáhla mi sluchátka na hlavě. Nebýt kvalitních sluchátek, byl bych ve věku 18 let mrtvým dítětem. Nedokázal jsem si ani představit všechnu tu bolest, kterou by moje rodina a přátelé prožili.

Šťastný přeživší poznamenal: “Přišlo to o blok dál. Byla to zbloudilá kulka. Někdo se špatným cílem mě málem zabil, když jsem jel ke svým přátelům… kulka prošla mým oknem do náhlavní soupravy a odrazila se od zdi a přistála v mé posteli.“ v následném komentáři.

Incident se stal v Torrance v Kalifornii, sluchátka jsou originální černá Razer Kraken’s za 79 dolarů. Někteří poznamenali, že v mřížce nebyla žádná odpovídající díra, čímž zpochybňovali tvrzení. Při bližším pohledu však můžete vidět, kde je síť roztažená a kulka vnikla (všichni se rázem proměnili v experta na balistiku, jak je na internetu zvykem).

Razer údajně oslovil Enough_Dance_956 s tím, že je rád, že jsou v pořádku, a nabídl mu výměnu jeho headsetu. Enough_Dance_956 je však odmítl, protože byl společnosti vděčný za svůj život.

Zdroj, foto: windowcentral.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru