Dnes vyšlo 15 článků

Slovenský startup Diagnose.me získal investici 800 tisíc euro

Startup Diagnose.me, který patří mezi první slovenské startupy, získal v prvním kole od investorů celkem 500 tisíc euro. Ačkoliv spadá mezi nejvíce nadějné startupy na Slovensku, má s vyhledáváním nových klientů stále problémy. Z tohoto důvodu se startup rozhodl vstoupit do druhého kola, ve kterém získal dalších 800 tisíc euro.

U projektu se tak objevila významná jména, mezi která patří:

  • Boris Zelený, který před několika lety prodal Zoznam.sk společně se CEO Diagnose.me Lukášem Alnerem,
  • Slovak Venture fund,
  • Hewor, který je pod záštitou Jozefa Alaksy,
  • Bealalaw,
  • Bridgestart Ventures, za kterým stojí Anton Zajac ze společnosti Eset společně s jeho synem Petrem.

Slovenská společnost Diagnose.me má skutečně skvělou myšlenku. Přestože v posledních měsících přešlapuje spíše na místě, nové investice by měly nastartovat úspěch tohoto nadějného projektu.

diagnose me

Diagnose.me

Jak Diagnose.me funguje?

Pakliže chcete využít služeb projektu Diagnose.me, musíte podrobně popsat svůj zdravotní stav, a to symptomy a dosavadní léčbu. Následně si vyberete z nabídky světově proslulých radiologů, přičemž můžete vybírat dle dostupnosti, vašich požadavků a ceny. Cena služeb radiologů se pohybuje od 50 do 200 euro. V databázi, které zahrnuje zatím na 100 odborníků, se vyskytují pouze opravdoví profesionálové v americkém, asijském a evropském měřítku.

V dalším kroku nahrajete svou lékařskou dokumentaci, která by měla obsahovat také rentgenové snímky, magnetickou resonanci a CT. A poté stačí vyčkat na zprávu s názorem od specialisty.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru