Kapela Kollárovci exkluzivně vyráží na první české turné

V současné době si spousta slovenských a českých skupin může o úspěšnosti nechat zdát. Výjimkou je slovenská folková kapela Kollárovci, která na YouTube získala téměř 30 milionů zhlédnutí u svých videí a přes 22 tisíc odběratelů. Její nejúspěšnější video během roku získalo přes 3 miliony zhlédnutí. A nyní exkluzivně vyráží na české turné.

Slovenská kapela Kollárovci je velice úspěšný projekt, který láme rekordy ve svém žánru nejen na Slovensku. Stále oblíbenější je i v České republice, a to nejen na YouTube scéně. Spousta českých fanoušků se těší i na živé koncerty, a to se jim nyní splní.

3

Skupině, kterou tvoří pět hudebníků, se podařilo to, co se zatím žádné jiné kapele hrající podobný styl nepodařilo. V jejich repertoáru jsou lidové písně a vlastní autorské písně obohacené prvky folku, popu či rocku. Kollárovci, kteří udržují aktivní svůj YouTube profil, účinkují také na televizním kanálu Šláger TV.

V listopadu vypukne první české turné této folkové skupiny, přičemž se můžete těšit na hity jako Mariša, Sokoly, Dedinôčka či Láska si pýta dvoch. Všechny tyto hity mají na YouTube statisíce až miliony zhlédnutí.

Termíny turné

Pokud se budete chtít podívat na skupinu živě, skupina se na vás bude těšit v následujících městech.

15. listopadu 2016 – Jihlava

16. listopadu 2016 – Brno

17. listopadu 2016 – Frýdek Místek

18. listopadu 2016 – Karviná

20. listopadu 2016 – Kolín

21. listopadu 2016 – Odry

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru