Dnes vyšlo 1 článků

Kollárovci je jako jedna z mála slovenských kapel úspěšná i v Čechách

Slovenská folková skupina Kollárovci, která má na YouTube přes 23 tisíc odběratelů a přes 31,5 milionu zhlédnutí, vystoupila na prvním českém turné. Zavítala do osmi českých měst. Perfektní atmosféra, vyprodané sály a neutichající potlesk – přesně tak by se dalo charakterizovat české turné skupiny Kollárovci.

Listopadové turné překonalo očekávání, přičemž skupina už nyní slibuje další koncerty v České republice.

jihlava-foto

Slovenská kapela Kollárovci je úspěšný projekt, který láme rekordy ve svém žánru nejen na Slovensku. Stále oblíbenější je také v České republice. To, co se podařilo jim, se zatím žádné jiné kapele hrající podobný styl nepodařilo. Jejich repertoár tvoří zejména lidová píseň, ale hudebníci tvoří i vlastní autorské písně obohacené prvky folku, popu a rocku.

O kapele je slyše také na YouTube scéně, kde má přes 23 tisíc fanoušků. Jeden z videoklipů se stal natolik populární, že získal během roku přes 3 miliony zhlédnutí.

Tato kapela účinkuje také na televizní stanici Šlágr TV.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru