Dnes vyšlo 15 článků

Slovenská aplikace WakesApp nahradí SMSky i kalendář

Slovenská aplikace WakesApp nahradí SMSky i kalendář

Slovenský tým vývojářů nyní pracuje na unikátní aplikaci, která vyřeší váš problém se zapomínáním. Aplikace WakesApp v podstatě nahradí kalendář i SMSky. Ulehčí uživatelům život tím, že jim připomene důležité věci, na které všichni velmi rádi zapomínáme. A navíc si ji můžete stáhnout zdarma.

Slovenský tým WakesApp právě vyvíjí unikátní aplikaci pro iOS a Android, která bude fungovat na principu to-do messengeru. Jednoduše stačí nainstalovat aplikaci, vybrat si kontakt ze svého telefonního seznamu a zaslat mu dotaz se stanoveným deadlinem. WakesApp už se pak o vše postará za vás. Ve stanovené datum přijde vám i člověku, kterého kontaktujete upomínka, a to pomocí SMS nebo emailem. Výhodou tedy je, že druhá strana nebude nutně muset mít aplikaci nainstalovanou.

V čem je WakesApp jiná než ostatní?

Většina aplikací a kalendářů funguje na principu upomínek, které si uživatelé sami vytvoří. WakesApp ale přináší něco navíc. Na rozdíl od již známých aplikací totiž nemusí uživatelé vytvářet upomínky jen sobě a mohou tak ke konkrétnímu úkolu přizvat více lidí. Navíc stačí, když bude mít aplikaci nainstalovanou pouze zadavatel.

web_03

Pro soukromé osoby i firmy

Aplikace je určená zejména uživatelům v soukromém životě. Aby nezapomněli vrátit knihu, říci si o peníze, které jim dluží kamarád nebo vyzvednout objednané zboží, které je uložené na poště. To ale rozhodně neznamená, že WakesApp nemohou používat i firemní klienti. Právě naopak. Martin Skakala (spoluautor projektu) uvádí, že aplikaci mohou využít i firemní zákazníci, kteří si díky ní mohou načasovat různé úlohy, jako je například podepsání smlouvy, obchodní schůzka nebo zaplacení pojištění.

WakesApp je ke stažení zdarma

Aplikaci WakesApp již nyní alespoň ze základu znáte. Nyní si ji můžete stáhnout zdarma přímo na stránkách wakesapp.com. Zpoplatněné prý budou jen speciální funkce jako například nahrání odkazu nebo obrázku. V blízké době naše redakce chystá také rozhovor přímo s týmem vývojářů, kteří stojí za ideou vytvoření této aplikace a dále ji rozvíjí.

zdroj: wakesapp.com, Martin Skakala

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru