Dnes vyšlo 15 článků

Slovák trolil na Facebooku operátora Telekom

Slovák ztrapnil nadnárodní korporaci před celým Facebookem, a to nepoužil ani sprostá slova či urážky. Vystačil si s vtipnými hláškami.

Určitě to znáte i vy. Snažíte se dovolat mobilnímu operátorovi, ale neustále na druhé straně linky zní melodie s tím, že všichni operátoři jsou obsazení. Pokud vás k operátorovi nepřepojí ani po deseti minutách, ztratíte trpělivost. Stejně tak trpělivost ztratil tento Slovák, který na sociální síti Facebook vystupuje jako Marcus von Mrak. Rozhodl se, že slovenský Telekom tak trochu ztrapní.

Zachoval chladnou hlavu. Nejenže nepoužil ani jednu nadávku či urážku, ale ani na něm nebyly znát známky vzteku. Marcus napsal na facebookové stránce slovenského Telekomu, že má obavy o život jednoho z techniků společnosti. O trolící kauze informoval server Refresher.

„Telekom SK nechyba vam nahodou jeden technik? Minuly tyzden bol u nas na zapajani optickej linky, povedal ze mu chyba kabel, ze ho ide vizat a vrati sa. Uz je prec viac ako tyzden.. zacinam sa bat ci sa nestratil.. Dovolat sa vam snazim uz asi tri dni a neuspesne tak skusam aspon tu, dakujem za info!“

Ihned mu na tento příspěvek odpověděl správce stránek s tím, že vše vyřeší přes soukromé zprávy. Nicméně Marcus nesouhlasil a pokračoval v trolování na zdi operátora.

Zasmějte se.

marcus01

Zdroj: Facebook

marcus02

Zdroj: Facebook

marcus03

Zdroj: Facebook

marcus04

Zdroj: Facebook

marcus05

Zdroj: Facebook

marcus06

Zdroj: Facebook

marcus07

Zdroj: Facebook

marcus08

Zdroj: Facebook

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru