Slováci vymysleli bicykl, který se po složení vleze i do batohu

V dílně slovenského týmu z Topolčan vzniklo revoluční cyklistické kolo ZED’O, které na první pohled připomíná dvoukolý dopravní prostředek z budoucnosti. Díky sofistikované struktuře můžete bicykl snadno složit a uschovat do batohu. Už ho nemusíte nechávat na ulici, kde by se stal terčem zlodějů.

Bicykl se pyšní poutavým designem, přičemž jízda na něm je skutečně nezapomenutelný zážitek. Tým kreativních a technických designérů nenechal nic na náhodě. Soustřeďoval se na to, aby byl ZED’O lehký, praktický a spolehlivý. K výrobě futuristického cyklistického kola byl použit především hliník a uhlíková vlákna vyznačující se pevností a odolností.

zhj4xxiyrd6mqdr4n1je

Zdroj: IndieGoGo

Hlavní výhodou je, že bicykl vezmete prakticky kamkoliv. Dokonce s ním můžete cestovat autobusem, vlakem, letadlem i autem. Složený bicykl vám nebude zabírat ani místo v bytě, protože se vleze do skříně, aniž by zabral příliš místa.

r7px8tw8zpxqozsabyui

Zdroj: IndieGoGo

Otázkou zůstává, kdy se tento model dostane do prodeje, protože autoři stále hledají investora, který by pomohl s realizací jejich nápadu.

uamjgrtddh2fmaqilyec

Zdroj: IndieGoGo

Zdroj: IndieGoGo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru