Dnes vyšlo 15 článků

Sloupařka si dobrovolně převzala fiktivní cenu za největší p**u

Sloupařka si dobrovolně převzala fiktivní cenu za největší p**u

Jeden poněkud kanadský žertík si střihnul britský youtuber, který vám svým činem možná připomene českého Kazmu. Zinscenoval falešné předávání cen v Praze. Nedělal to kvůli veřejnosti, ale kvůli zesměšnění rasistické britské sloupařky, která píše nenávistné komentáře – díky jejím komentářům už má zablokovaný účet na Twitteru.

Snímek obrazovky 2020-02-07 v 9.32.59

Youtuber Josh Pieters se rozhodl vystřelit si z Katie Hopkinsové britské sloupařky, která se nestydí za svůj rasismus a otevřeně ho přiznává. Její sloupky mají jak své příznivce, tak spoustu odpůrců. Youtuber se rozhodl, že ji udělí cenu za největší britskou p…, v překladu Cunt. Cena Cunt skrývá fiktivní ocenění za sjednocování národa – Campaigne to Unify the Nation Trophy. Josh chytře využil toho, že Katie nemá přístup k Twitteru a zveřejnil fotografii z ceremoniálu. Kdyby se o celé aféře nedozvěděla média, pravděpodobně by Katie Hopkinsová o ničem netušila ani po převzetí ceny.

Snímek obrazovky 2020-02-07 v 9.33.09

Youtuber si dal s fikcí velkou práci. V Praze pro sloupařku zajistil ubytování v luxusním hotelu, dopravu a zajistil kompars, který tvořili Britové žijící u nás v republice. Vše bylo tak dokonalé, že si sloupařka nevšimla ničeho podezřelého a cenu si s děkovnou řečí převzala. V její děkovné řeči nemohla chybět další rasistická narážka na muslimy.

Zdroj, foto: youtube.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru