Slimbottle – plochá lahev na pití

Už jste se jistě setkali s problémem, kdy máte plnou kabelku nebo brašnu knih a láhev na pití se vám už nevešla? Novinka na českém trhu, plochá lahev na pití, dokonale splyne s obsahem vašeho zavazadla a navíc je zdravotně nezávadná.

Ekologická lahev na pití Slimbottle vyřeší váš problém s nedostatkem místa na klasickou lahev, když máte kabelku nebo batoh naplněny knihami. Slimbottle dokonale splyne s obsahem vašeho zavazadla.

slimbottle

Tato plochá lahev je k dispozici ve třech velikostech, a to A4 (obsah 1,25l), A5 (obsah 750ml) nebo MINI (obsah 375 ml).

Na skládkách v České republice končí ročně 8 tun PET lahví. Díky Slimbottle můžeme značně ulevit našemu životnímu prostředí. Lahev je možné zakoupit na stránkách Slimbottle od 299 Kč.

Zdroj/foto: slimbottle

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru