Slimák jako domácí mazlíček? Další šílená aukce

Šílení prodejci toho na Aukru nemají dost, a tak se objevila další senzační aukce. Hlídací pes? Domácí kočka? Nuda! Pořiďte si cvičeného španělského slimáka. Dokáže toho mnoho, například plazit se, nebo rozpustit, když ho posolíte, určitě si s ním užijete mnoho zábavy.

Mít odvahu na to prodávat oblečení, elektroniku, domácí potřeby to má každý, ale prodávat slimáka? To chce koule. A ne jen jednu, ale rovnou dvě. Má v nejbližší době někdo z vašich blízkých narozeniny? Dejte mu skvělý dárek, a pokud se nebude líbit, tak tu máme ještě kolík… proti zombii, nemyslel jsem ten druhý, který vás určitě napadl.

Screenshot_1

aukce na Aukro.cz, kde si můžete pořídit cvičeného slimáka, zdroj: aukro.cz

Cena se zatím pohybuje na 210kč, ale nabídky se každou chvílí zvyšují a víte proč? Protože cvičeného slimáka, doma jen tak někdo nemá. A to se vyplatí!

Pečovat s láskou! Je to přece slimák

Tak takovouhle péči a pestrou stravu nemá kdejaký pes či kočka, ale tento jedinečný slimák si ji určitě zaslouží. Sulcna, ano, je to jméno a proč bylo zvoleno tohle, to nikdo neví. Každopádně co víme je, že Sulcna se ráda koupe v čisté vodě a s trochou soli do koupele. No, podívejte se sami na to, jakou péči, stravu potřebuje a co má i nemá ráda.

Screenshot_2

popis všeho, co Sulcna potřebuje k životu, zdroj: aukro.cz

Koupili byste si takového domácího mazlíčka? Nebo už nějakého podobného doma máte ?

 

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru