Slevový portál Slevomat bude mít nové majitele

Slevový portál Slevomat bude mít nové majitele

Chystá se změna majitelů slevového portálu Slevomat.cz. Do finále se prý blíží čtyři potencionální majitelé. Cena obchodního portálu převyšuje jednu miliardu korun. Po sedmi letech úspěšného působení se budou měnit akcionáři Slevomatu.

Slevomat je jedničkou na trhu v oblasti slevového online nakupování. Získal si u lidí velkou oblibu a tím pádem nemá nouzi o zákazníky. Výhodou Slevomatu je, že na jednom portále nalezneme spoustu druhů zážitků. Od rekreačních pobytů u moře, lyžařské zájezdy až po poznávací zájezdy či degustační zážitky. Se Slevomatem má navázanou spolupráci obrovské množství podniků a ty stále přibývají. Na Slevomatu si dokonce můžete zařídit manikúru, masáže všeho druhu, kadeřníka apod.

slevomat-v-nakupni-galerii-u-mysaka-2-orig

Majitelé skupiny Slevomat se blíží ke konci prodejní transakce. Samotná firma, ani zájemci se doposud k věci nevyjádřili. Tedy hlavně nynější akcionáři Miton a Enern. Z neověřených zdrojů máme informaci, že se jedná o čtyři potencionální kupce, dva jsou z České republiky a dva zahraniční. Konkrétní jména budou známá pravděpodobně až po ukončení transakce. Cena Slevomatu se vyšplhá až na 1,5 miliardy korun.

V minulosti měla o slevový portál skutečně velký zájem společnost Mafra, ta je ovšem v dnešních dnech vyloučena. Na základě informací Mergermarketu, v úvahu připadá americký slevový koncern Groupon.

Slevomat před sedmi lety založil úspěšný internetový podnikatel Tomáš Čupr. Spolu s akcionáři Slevomatu vlastní i eshop s potravinami Rohlík.cz. Slevomat denně navštíví až 300 tisíc lidí. Minulý rok měla společnost Slevomat zisk 35 milionů korun z utržených 362 milionů korun. V blízké době bychom se měli dozvědět o nových vlastnících slevového portálu Slevomat

Zdroj, text/foto: slevomat.cz 

Štítky: , ,

Zajímá se o psychologii, filozofii a online marketing. Studuje na vysoké škole marketingovou komunikaci. Ve volném čase spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla. Cíl je cesta, na které zdoláváte překážky, které vás posilují.

Komentáře

Nahoru