Slevovekody.com mění název. Nově najdete slevové kódy na Picodi.com

Slevový portál Slevovekody.com, který v České republice představuje největší server svého druhu, se mění na Picodi.com. Vznik globální značky je dalším krokem společnosti International Coupons, která vlastní portál Picodi.com dostupný ve 26 zemích.  

Společnost před několika týdny představila design a funkčnost webové stránky, přičemž při navrhování byl kladen důraz především na jednoduchost. A nyní je používání slevových kódů a slev mnohem snadnější. Součástí globální strategie firmy bylo sjednotit vzhled a rebranding ve všech zemích, což se úspěšně podařilo. Výrazné změny by měly vést k lepšímu budování povědomí o značce a k jednodušší organizaci marketingových aktivit na trzích.

picodi

Picodi.com

„Vzhledem k rychlému růstu e-commerce v České republice a zájmu o slevové kódy je tento trh pro nás velice důležitý,“ prozradil Szymon Dobosz, CEO International Coupons. „Globální značka a jednotný vzhled webu usnadňuje spolupráci s našimi inzerenty, kteří provádí reklamu na více než jednom trhu.“

Aktuálním trendem v celosvětovém měřítku je nakupování se slevovými kódy a kupóny. Zejména v USA a západní Evropě jsou slevové kódy populární už spoustu let. A nedávný výzkum affiliate sítí (Commission Junction) ukazuje, že 49 % dospělé populace v USA použilo při nakupování elektronické kupóny.

picodi_CZ

Všechny slevy jsou na jednom místě.

„Ve všech 26 zemích, kde působíme, sledujeme rychlý vzestup popularity slevových kódů. Tento trend lze pozorovat také v České republice. Zdejší obyvatelé vyhledávají slevy, protože rádi nakupují levněji. Pro obchody je to efektivní nástroj, jak přilákat zákazník a zvýšit prodeje. V zemích s nejvyšší mírou rozšíření internetu slevové kódy používají takřka všechny největší obchody,“ dodal CEO International Coupons.

International Coupons je polská společnost s mezinárodní působností založená v roce 2010. A pod její křídla patří právě portál Picodi.com, který je dostupný ve 26 zemích na 6 kontinentech (Evropa, Asie, Afrika, Jižní a Severní Amerika). Doposud v České republice tento portál působil pod značkou Slevovekody.com. Aktuálně se stává web největším poskytovatelem služeb v tomto segmentu v České republice. Denně zveřejňuje přes tisíc nabídek a celkový obrat za loňský rok dosáhl hranice 300 milionů českých korun.

about-1

Picodi.com působí ve 26 zemích světa.

Komentáře

Nahoru