Slevomat má chytřejší mobilní aplikaci

Víte, že Slevomat byl v Česku úplně prvním slevovým portálem? Denně má přes 200 000 návštěv, lidé na něm ušetřili už přes pět miliard korun a vznikla podle něj spousta podobných slevových portálů. Ale Slevomat je jen jeden a teď přichází s aktualizovanou mobilní aplikací.

Uživatelé stále více a více věcí vyřizují přes mobilní zařízení. Smartphony jsou v dnešní době tak chytré, že pro většinu úkonů ani nemá cenu zapínat počítač. Slevomatu vzrostla návštěvnost webu z mobilních zařízení meziročně o 30 %, a tak i on přišel na to, že by bylo fajn svým zákazníkům nabídnout dobrou mobilní aplikaci. A proto přišla současná aktualizace.

Hlavní novinkou, kterou aplikace pro Android a iOS nově přinesla, je možnost vyhledávat v reálném čase nabídky ve vašem okolí. Automaticky si zjistí, kde se nacházíte, a nabídne vám 50 služeb z vašeho okolí, ke kterým na Slevomatu najdete nějakou slevu. Pokud se zrovna nacházíte v místě, kde moc nabídek není, budou vám doporučovány nabídky v okruhu 20 kilometrů.

„Již odpadá postupné hledání, zda daná nabídka je dostupná v okolí zákazníka. Aplikace umožní automatické načtení mapy a lokalizaci uživatele, kde mu nabídne nejbližší dostupné služby zvýhodněné přes Slevomat,” vysvětlil Micihal Bilka, vedoucí týmu vývojářů Slevomatu.

slevomat_app

Můžete využít také chytré notifikace. Telefon vám oznámí, když se přiblížíte k nějaké provozovně, která má na Slevomatu výhodnou nabídku. Upozornění na výhodné nabídky ve vámi zvolených kategoriích vám chodí ráno, v poledne a večer.

„Pracujeme zde s obvyklým životním stylem běžného zákazníka. Ráno je na cestě do práce, přes poledne vyráží na oběd a večer je na cestě za zábavou. Rádi bychom, aby ho notifikace inspirovaly k novým zážitkům a změně zažitých stereotypů,” dodal Bilka.

Novinkou je rovněž možnost zobrazovat notifikace na chytrých hodinkách se systémem Android Wear.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru