Dnes vyšlo 15 článků

Sleep better: Aplikace pro lepší spánek

Sledujte svůj spánkový cyklus, zlepšujte své návyky pro lepší spánek a probuďte se odpočatí. Problémy se spánkem vám pomůže vyřešit aplikace Sleep better.

sleepb

 

Ať už se snažíte usínat lépe, nebo pouze chcete vědět, které aktivity ovlivňují váš spánek, budete nadšeni z aplikace s názvem Sleep better. Tato aplikace sleduje váš spánek a hodnotí jeho kvalitu. Dozvíte se, kdy jste hluboce spali, kdy jste se probudili, kdy jste byli pouze v lehkém spánku atd. Stačí zapnout aplikaci a umístit chytrý telefon na váš polštář.

spanek

Velkou výhodou je, že aplikace funguje i v případě, že je váš telefon v režimu letadlo. Během spánku by vás tedy nemělo nic rušit. Pomocí aplikace můžete sledovat různé fáze spánku, ale také to, co ho ovlivňuje. Sledujte, jak například váš spánek ovlivňuje vypitý alkohol, kofein, fáze měsíce, cvičení atd. Aplikaci je možné stáhnout zde.

zdroj//foto: play.google.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru