Sleep better: Aplikace pro lepší spánek

Sledujte svůj spánkový cyklus, zlepšujte své návyky pro lepší spánek a probuďte se odpočatí. Problémy se spánkem vám pomůže vyřešit aplikace Sleep better.

sleepb

 

Ať už se snažíte usínat lépe, nebo pouze chcete vědět, které aktivity ovlivňují váš spánek, budete nadšeni z aplikace s názvem Sleep better. Tato aplikace sleduje váš spánek a hodnotí jeho kvalitu. Dozvíte se, kdy jste hluboce spali, kdy jste se probudili, kdy jste byli pouze v lehkém spánku atd. Stačí zapnout aplikaci a umístit chytrý telefon na váš polštář.

spanek

Velkou výhodou je, že aplikace funguje i v případě, že je váš telefon v režimu letadlo. Během spánku by vás tedy nemělo nic rušit. Pomocí aplikace můžete sledovat různé fáze spánku, ale také to, co ho ovlivňuje. Sledujte, jak například váš spánek ovlivňuje vypitý alkohol, kofein, fáze měsíce, cvičení atd. Aplikaci je možné stáhnout zde.

zdroj//foto: play.google.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru