Sledujte proměny těla s touto aplikací. Stačí vyfotit selfie

Opět začínají být přeplněná fitness centra, protože plavková sezóna se pomalu blíží. Pokud chcete bedlivě sledovat i nepatrné změny na svém těle, potom se vám bude hodit aplikace Progress. Jedinou vaší povinností je každý den vyfotit zrcadlové selfie.

Možná si říkáte, že změny na svém těle můžete sledovat i tak, že si vyfotíte zrcadlové selfie, a potom budete přejíždět mezi fotkami. Nicméně aplikace Progress má jednu velice užitečnou přidanou hodnotu. Autoři do rozhraní aplikace implementovali prvek, který vám při focení zrcadlového selfie zobrazí obrys posledního snímku. Uvidíte tedy, na jakém místě a v jaké vzdálenosti od zrcadla jste naposledy stáli. Díky tomu se postavíte opět na stejné místo, a tak fotografie nebudou zkreslené a změny na vašem těle budou patrnější.

Aplikace je dostupná pouze pro iOS. Dokonce podporuje HealthKit, kam můžete ukládat informace o aktuální hmotnosti. Dokonce se nemusíte obávat toho, že by vám fotografie z aplikace ukradli hackeři a zveřejnili je na internetu, protože aplikace je maximálně zabezpečena. Ale naopak, pokud se s progresem budete chtít pochlubit svým přátelům, aplikace podporuje i možnost sdílení na sociálních sítích.

screen696x696

Zdroj: iTunes

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru