Sledujte, jak 10 000 iPhonů padá jako domino

Sledujte, jak 10 000 iPhonů padá jako domino

Jste připraveni být uneseni tím, jak budete sledovat pád 10 000 iPhonů? Padají jako domino a v tomto videu to vypadá skutečně jako velmi efektní mistrovské dílo.

Aatma Studio vytvořilo virtuální pracovní prostředí s 10 000 iPhony 5 stojícími v řadě za sebou. Ano, tyto iPhony jsou skutečně generované počítačem, takže společnost pro projekt opravdu nemusela zakoupit 10 000 těchto zařízení.

Převrhne se první telefon, potom popořadě padají postupně další jako domino, odhalují se nové a nové vzory, telefony padají z místnosti do místnosti a dokonce se i svezou výtahem.

„Kromě prvního iPhonu, který je spouštěčem celé show, jsou všechny ostatní iPhony, které vidíte, generované počítačem,“ vysvětluje Pramod Modi Shantharam, ředitel animace a režisér ve studiu Aatma.

To jste si jako skutečně mysleli, že by se 10 000 lidí obětovalo a nechalo spadnout svá milovaná zařízení?

Zdroj: mashable.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

 • salam

  ze začátku to vypadalo reálně, ale v tom výtahu to razí už moc do očí (hlavně ta dokonalost podlahy, bez jediného škrábance) a bylo jasné že to je renderované i bez přečtení článku

  • Aneta Dufková

   Jojo. Ale tak je to opravdu efektní a pro pobavení se ba to dívat dá. A každého to zaujme.

  • Daniel Suchý

   Mě osobně to nepřipadá jako render, ja pravda že ten snímek z výtahu tak trochu vypadá ale zbytek mě přijde naprosto normální, navíc když už si s tím dají tolik práce proč by nemohli vyleštit podlahu?

   • Aneta Dufková

    Jasně, já bych také vyleštila podlahu, kdybych na ni měla nechat padat iPhony. :)

   • Nekde to pusobi verohodne. Ja bych podlahu nelestil, rval bych vsechny ty popadane kusy do tasky :-).

Nahoru