Slaďte smartphone s obuví! K Samsungu dostanete Vasky zdarma

Slaďte smartphone s obuví! K Samsungu dostanete Vasky zdarma

Stále vznikají různé spolupráce na trhu B2B. Většinou je to pro prospěch obou společností. Nicméně v rámci spolupráce Samsungu a obuvnické firmy Vasky, bude potěšen i samotný zákazník. Pokud si totiž koupíte smartphone značky Samsung, dostanete k němu boty Vasky ve stejné barvě. 

Smartphone je v dnešní době nezbytností, kterou prakticky musí disponovat každý. Je to prostředek ke komunikaci, kreativní nástroj, záznamový nástroj, navigace, uložiště apod. Mimo všechny jeho funkce by měl plnit také tu estetickou – smartphone je módním doplňkem. Dávno už na barvě záleží, to dokazuje jak Apple, tak Samsung. Model Samsung Galaxy S20 FE se nabízí v šesti barevných variantách. Samsung svůj prodej podporuje spojením s lovebrandem Vasky. Ke každému Samsungu z této čady dostanete jeden pár kožených tenisek v barvě svého smartphonu zdarma.

Samsung_Galaxy_S20-FE-a-tenisky-Vasky_Teny

Vasky je česká značka, která vyrábí kvalitní koženou obuv. Jedná se o ručně šité boty, které mají prokazatelnou výrobní historii. „Snažíme se naplnit přání a očekávání našich zákazníků, kteří vždy očekávají kvalitu a především spolehlivost. Řídíme se heslem Tomáše Bati Náš zákazník, náš pán. To je přesně to, co máme se Samsungem společné,“ popisuje hodnoty značky Václav Staněk, zakladatel a majitel firmy Vasky ze Zlína.

Pokud si zakoupíte nový Samsung u jednoho z vybraných obchodních partnerů Samsung, musíte se do 14 ti dnů od koupi zaregistrovat na webu samsungu. Následně obdržíte voucher k provedení nákupu. Na eshopu Vasky si pak jen vyberete boty své velikosti a barvě, zadáte kód voucheru a boty poputují k vám. Kompletní pravidla naleznete na této adrese: www.samsung-bonus.eu/cz

Zdroj, foto: samsung.cz

 

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru