Slack chce koupit Amazon za 9 miliard!

Slack chce koupit Amazon za 9 miliard!

Snem každého vývojáře je vytvořit platformu, která bude fungovat, přinese něco nového a bude přitahovat pozornost. Něco takového se povedlo Stewartu Butterfieldovi. Ten je zakladatelem platformy Slack.

Co přináší?

Jedná se o platformu, která bude co nejvíce minimalizovat příchozí emaily, což je velmi potřebné. Každý známe zahlcenou mailovou schránku, kde většina emailů není vůbec důležitá, jedná se pouze o reklamy, či spamy. Slack je komunikační platformou, kde mezi sebou budou komunikovat týmy lidí.

Platforma je poměrně mladá. Kompletní koncept vznikl teprve před třemi lety. Za tu dobu získal valuaci vyměřenou na jednu miliardu dolarů, v dnešní době se vyšplhala až na pět miliard dolarů.

19389677_10207001054224977_249805432_n

Nabídky potencionálních kupců

Když se na poli startupů objeví tak úspěšný projekt s tak vysokou valuací, je jasné, že nezůstane bez povšimnutí konkurentů. Velký zájem projevila dokonce společnost Google. Pozadu nezůstal ani Microsoft a Amazon. Všechny chtějí použít koncept startupu a napasovat ho na vlastní platformu, což by bylo konkurenčně velmi výhodné.

Právě Amazon chce Slack odkoupit za 9 miliard dolarů. Je to nejvyšší částka. Nabídka je velmi lákavá, ale vývojáři Slacku jim na ruku nejdou. Vědí, že v ruce drží velký triumf, na kterém vydělají mnohem více.

Zdroj, text/foto: czechcrunch, instagram 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru