Skype v reálném čase tlumočí do a z ruštiny

Skype umožňuje bezplatné volání prostřednictvím internetu, přičemž vedle této primární funkce se vyznačuje i dalšími doplňkovými funkcemi. A jednou z nich je tlumočení do devíti jazyků.

Skype dokáže v reálném čase tlumočit z a do ruštiny. Zatímco na jedné straně mluví uživatel anglicky, na druhé straně se mluvené slovo překládá do ruštiny. A na stejném principu to funguje u dalších osmi podporovaných jazyků (arabština, čínština, portugalština, španělština, francouzština, portugalština, němčina, angličtina). Nicméně čeština doposud schází.

human-1138001_1280

Skype tlumočí z a do ruštiny. Zdroj: Pixabay

Čeština je podporována pouze pro překlad psaného slova. Znamená to, že když napíšete text v češtině, na druhé straně se přeloží například do finštiny.

Skype translator pro desktopovou aplikaci můžete stahovat na stránkách aplikace.  

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru