Dnes vyšlo 15 článků

Skype konečně v rukou Microsoftu

Skype konečně v rukou Microsoftu

Začátkem května Microsoft koupil komunikátor Skype. Stálo ho to podle tiskové zprávy celkem 8,5 miliardy dolarů a podmínky transakce mu vyjednala investiční skupina Silver Lake. Dnes byla akvizice dokončena a Skype je tak plně v rukou Microsoftu.

Těšíme se na spolupráci s týmem Skype při vytváření nových způsobů, jak lidé mohou zůstat ve spojení se svými rodinami, přáteli, klienty a kolegy – kdekoli a kdykoli,“ dodal podle tiskové zprávy Steve Ballmer, výkonný ředitel společnosti Microsoft. Také přiznal, že Skype je fenomenální značkou zbožňovanou po celém světě.

Ballmer bude mít pod sebou prezidenta divize Skypu a v něm zasedne Tony Bates, který ve Skypu doposud vykonával post výkonného ředitele. Komunikátor bude pomalu integrován do portfolia produktů Microsoftu, funkčně se nijak nezmění.

Zdroj: Tisková zpráva

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru