Dnes vyšlo 1 článků

Skylink má opět výpadek

Nejpoužívanější slovenská satelitní televizní platforma Skylink má po rozsáhlém nedělním výpadku, který nastal v pátek večer, opět problémy. Znovu na přibližně 45 minut nebylo možné sledovat minimálně kanály Markíza HD a Filmbox HD.

Nedostupnost služeb potvrdil i provozovatel platformy Skylink. Výpadek zároveň zaznamenali samozřejmě také uživatelé a nezapomněli se o tom zmínit také v internetových diskusích. Kanály Markíza HD a Filmbox HD jsou vysílány na transpondéru 12 109 MHz ze satelitu Astra 3B na pozici 23.5 stupně východně, který měl problémy i během uplynulé neděle. Tentokrát transponder jako takový šel, od cca 22:15 do 23:00 nebylo možné sledovat jen Markíza HD a Filmbox HD.

Skylink zaznamenal rozsáhlý výpadek v neděli 31. března od cca 20:30 do 22:00, během kterého nešli celé transpondéry 11 836 MHz a 12 109 MHz. Zároveň transpondér 12 109 MHz předtím během dne zaznamenával problémy se slabším signálem.

Skylinku se lepí smůla na paty, není to tak dávno, co Skylink napadli hackeři, kteří mylně informovali uživatele o tom, že Skylink končí. Další výpadky a problémy tak již běžné uživatele přestávají tolerovat. Komu by nevadilo, když si něco platí a ono to pořád nefunguje, že?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru