Dnes vyšlo 15 článků

Škvorová, Dušek a Šejnost doplnili tým digitální agentury MarketUp

Sára Škvorová, Adam Dušek a Jiří Šejnost se stali součástí týmu digitální agentury MarketUp, která na tuzemském trhu působí od roku 2010. Sára Škvorová se stává manažerkou lidských zdrojů, Adam Dušek působí na pozici key account manažera a Jiří Šejnost pracuje jako specialista SEO kampaní.  

Sára Škvorová má v náplni své práce hledání nových mozků do týmu a motivování těch stávajících. Před nástupem do digitální agentury MarketUp pracovala v oblasti lidských zdrojů ve společnosti AID Partners. A později nastoupila do britské investiční společnosti deVere Group na pozici náborového konzultanta.

sára škvorová

Sára Škvorová

Adam Dušek, který v minulosti působil v několika komunikačních agenturách, bude mít na starosti komunikaci se současnými zákazníky. Ještě před nástupem do MarketUp byl součástí týmu agentury Comunica, ve které se staral například o Pivovar Samson či Českou spořitelnu. V jeho životopise se objevila také digitální agentura Nobord, kde měl pod svými křídly přípravu a realizaci kampaní pro významné značky, jako je Chupa Chups, Mentos či Emco.

adam dušek

Adam Dušek

Jiří Šejnost se specializuje na analýzu a optimalizaci zbožových vyhledávačů, onpage a offpage SEO a další činnosti spojené s internetovým marketingem. Začínal jako produktový specialista v automobilovém průmyslu, přičemž posléze přešel na pozici marketingového manažera. Zároveň je certifikovaným specialistou Google Analytics. A v neposlední řadě je držitelem certifikace Heuréka specialisty a certifikace na inzerci v nákupech Google AdWords.

jiří šejnost

Jiří Šejnost

Zdroj / Foto: Médiář

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru