Dnes vyšlo 15 článků

SKVĚLÝ NÁPAD: McDonald představil papírový sáček ‘BagTray‘

Cheeseburger, BigMac, hranolky a Coca-colu s sebou. Vše zabaleno do tradičního papírového sáčku hnědého zbarvení. Fastfoodový gigant McDonald nyní představil přírůstek do své kolekce slavných hnědých sáčků z papíru – nový ‘BagTray‘.

Dno papírového sáčku je opatřeno pevným papírovým podnosem, na který se ukládá jídlo a pití. Nad podnosem se po obvodu spodní části sáčku táhne odtrhávající pásek, po jehož odstranění zůstane pouze papírový talíř s jídlem a pitím. Tento nápad se zrodil v Maďarsku.

mcdonald

BagTray McDonald

Geniální odtrhávající pásek je již v zahraničí vyzkoušen a nyní řetězec plánuje představení této inovativní tašky BagTray ve Velké Británii.

Praktický talíř na cestách

BagTray nachází uplatnění především na cestách. V McDonaldu si necháte jídlo a pití zabalit do vysokého pytlíku, abyste ho snadno odnesli do auta. Pakliže si budete chtít smlsnout na pochoutkách z fast foodu, stačí odtrhnout pásek, horní část papírového sáčku vyhodit a nechat si jen praktický talíř.

bagtray

Inovativní papírový sáček s podnosem

Zdroj: Mirror

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru