Skvělý marketingový tah: Anti-LEGO pantofle vás zbaví kruté bolesti

O tuhle novinku jsme vás prostě nemohli ochudit. Anti-LEGO pantofle byly sice vyrobeny už v listopadu jako dobrá předvánoční kampaň, ale zaznamenali jsme, že se nyní opět virálně šíří internetem. Mnozí lidé o nich ještě vůbec neslyšeli a to musíme napravit.

Jen několik forem sadistického mučení je bolestivějších než procházka přes kostičky LEGA, které po zemi rozházelo vaše bezohledné dítě. Teď ale přišlo něco, co vás od domácích minových polí zachrání. LEGO se spojilo s francouzskou reklamní agenturou Brand Station a vynalezli Anti-LEGO pantofle!

anti-lego

V podstatě jsou to jen obyčejné pantofle v barvách LEGA, ale mají velmi tlustou vrstvu polstrování. Kostičku pod nimi tedy určitě neucítíte, pokud nejste vzdálení příbuzní princezny na hrášku.

Bohužel pro vás máme jednu velice špatnou zprávu. Pantofle byly vyráběny pouze jako dobrý marketingový tah. Bylo jich vyrobeno jen 1500 a rozdány náhodně lidem, kteří se přihlásili na francouzském webu LEGA. Stránka, na které se bylo možné přihlásit, je už dnes nefunkční.

lego-slippers

Geniální blbost nebo nezbytnost pro všechny rodiče? Co soudíte vy? A kdy naposledy jste šlápli na LEGO? Pokud je to už fakt dávno a nepamatujete si, jaká je to ukrutná bolest, oživte si ji následujícím videem.

Komentáře

Nahoru