Hit na Internetu: Skvělá jízda tramvají s lamou

Hit na Internetu: Skvělá jízda tramvají s lamou

Studenti ukradli z cirkusu lamu a pak s ní jezdili tramvají. Povedený vtip opilých studentů. Jaké zvíře byste zvolili vy?

Reakce řidiče tramvaje ve francouzském městě Bordeaux musela být určitě zajímavá, když skupina studentů vozila s sebou po městě lamu. Zvíře se jim podařilo ukrást z místního cirkusu, který po odchycení policie opět vrátila. Avšak skupina studentů stačila vzít nohy na ramena a “z místa činu” utéct.

Realita

Nejedná se o žádný vymyšlený příběh, ale o prostou realitu, která může trochu znít jako zašmodrchaná komická detektivka. Studenti také založili facebookovou stránku na podporu studentů a lamy a získal více než půl milionů fanoušků.

Možná se to někomu zdá jako poměrně vyvedený vtip, ale majitelům lamy to moc směšné doopravdy nepřejde.

“Když mi zavolali v pět ráno, aby mi řekli, že má lama je přivázaná k lampě na zastávce, myslel jsem si, že se mi to jen zdá,” komentoval ředitel cirkusu Jean Beautour.

Na studenty podal stížnost, protože mohlo dojít k nějaké nehodě. Což může pro studenty znamenat i soudní jednání.

lama-tramvaj

Sergeovi vystavili už i legitku do tramvaje

Jaké si vezmeme zvíře?

Opilí studenti si údajně nejdříve chtěli z cirkusu “vypůjčit” zebru. Tento návrh však po několika pokusech zebru zkrotit zamítli a spokojili se s klidnou a přihlížející lamou. Každé zvíře má své jméno a i u této lamy tomu není výjimkou – Serge Lama (jméno odcizené lamy).

Serge Lama

Serge Lama si to štráduje tramvají

Cirkus bude po dobu svého pobytu v Bordeaux střežit všechna svá zvířata jako oko v hlavě, aby nedošlo k dalším podobným incidentům,, kteří by si tento studentský vtípek rádi vyzkoušeli na vlastní

https://www.youtube.com/watch?v=YoVnZP49r8c

Kdyby jste si mohli zvolit zvíře na večerní procházku městem a projížďku MHD – JAKÉ ZVÍŘE BYSTE ZVOLILI?

foto: www.facebook.com/

zdroj: https://www.independent.co.uk/news/world/europe/drunken-french-teenagers-abduct-a-circus-llama-and-take-him-on-a-tram-ride-8920524.html

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru