Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Skutečně udržitelná produktivita spojená s vynikajícím výkonem – nejnovější přírůstek do produktové řady monitorů Philips B Line

Skutečně udržitelná produktivita spojená s vynikajícím výkonem – nejnovější přírůstek do produktové řady monitorů Philips B Line

Jeden z nejzelenějších monitorů produktové řady Philips B Line je zde: Philips 242B1G (úhlopříčka 23,8″/60,5 cm), navržený pro udržitelnou produktivitu a určený ekologicky smýšlejícím profesionálům. Tento ekologický monitor přináší novou úroveň úspory energie, uživatelský a zobrazovací komfort (panel IPS poskytuje věrné barvy a široké pozorovací úhly), a zajišťuje špičkový výkon každý den, při respektování životního prostředí.

Energeticky efektivní produktivita 

Nový Philips 242B1G má superenergeticky efektivní design, což přináší značné úspory energie a předurčuje ho i pro složitá nastavení. Přesněji řečeno, jeho energeticky úsporné funkce využívají novou LED technologii podsvícení, která udržuje jas a barvy při výrazně nižší spotřebě energie. Monitor je také vybaven řadou dalších technologií pro úsporu energie, jako je PowerSensor, LightSensor a 0wattový vypínač napájení.

PowerSensor detekuje přítomnost nebo nepřítomnost uživatele prostřednictvím neškodných infračervených signálů a automaticky odpovídajícím způsobem snižuje jas monitoru, což pomáhá ušetřit až 80 % nákladů na energii. Technologie LightSensor snímá okolní světlo a následně upravuje jas obrazovky. Další důležitou funkcí, díky níž je tento monitor obzvláště efektivní při snižování uhlíkové stopy uživatelů, je Zero Power Switch. Po stisknutí pevného vypínače 0W mohou uživatelé monitor zcela odpojit od napájení střídavým proudem, což má za následek nulovou spotřebu energie. A to není vše…

Zelený do korku kosti

Uživatelé, kterým záleží na životním prostředí požadují ekologicky šetrné a udržitelné materiály, aby účinně snížili svou uhlíkovou stopu a podpořili cirkulační spotřebu. Tento model je pro ně ideální volbou. Skládá se z 85% recyklovaných plastů a může se pochlubit certifikací TCO Edge. Philips 242B1G je zcela bez škodlivých látek, jako je rtuť, halogen (pro minimalizaci dopadu na životní prostředí) a PVC / BFR. Kromě toho jsou všechny obaly tohoto modelu ze 100 % z recyklovaných materiálů a splňují hlavní mezinárodní standardy, jako jsou EnergyStar 8.0, EPEAT[1]a RoHS.

Design a pohodlí

Philips 242B1G je navržen tak, aby splňoval standardy maximálního pohodlí a vysoké produktivity. Proto je vybaven technologií IPS pro krásné barvy a ostrý obraz, která je ideální pro mnoho úkolů – od úprav fotografií přes procházení webu až po profesionální aplikace, které vyžadují přesnost barev a stálý jas. Monitory s IPS panely poskytují mimořádně široké pozorovací úhly 178/178 stupňů, což je užitečné zejména při práci v týmech.

Pro pohodlí uživatelů, zejména těch, kteří tráví mnoho hodin před monitorem, obsahuje tento model tři funkce pro minimalizaci namáhání očí. Režim LowBlue omezuje škodlivé modré světlo, zatímco FlickerFree reguluje jas a snižuje blikání pro pohodlnější sledování. Třetí funkcí je EasyRead, která umožňuje čtení jako z papíru.

Monitor Philips 242B1Gje dostupný odúnora za doporučenou koncovou cenu 5378 Kč (209 Eur).

Philips_242b1g_00_a1p

 


Philips 242b1g_00_a2p

 

O společnosti MMD

Společnost MMD-Monitors & Displays Holding BV (dále jen „MMD“), registrovaná v Nizozemí a sídlící v Amstrodamu, je 100% ve vlastnictví společnosti TPV Technology Limited („TPV“), která je předním světovým výrobcem LCD monitorů a televizí. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů značky Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů.

¨

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru