Skutečné tlačítko Pin it v reálném světě

Nejspíš znáte takové to červené tlačítko Pin it, které slouží k přichycení příspěvků na vaši nástěnku v sociální síti Pinterest. No a jedna brazilská agentura se rozhodla, že tento prvek online světa přinese i do offline reality. Jak to vypadá? Sledujte.

Digtální agentura DM9DDB ve spolupráci s Pinterestem nainstalovala červené Pin it špendlíky v obchodě Tok&Stok, který prodává nábytek. Výsledek je poněkud komický. Zákazníci se mohou procházet po obchodě, a kdykoliv se jim něco líbí, zmáčknou tlačítko Pin it umístěné na výrobku. Aby se fotka výrobku hned přišpendlila na jejich nástěnku, potřebují si stáhnout speciální aplikaci, která zajistí spojení účtu na Pinterestu a tlačítka v obchodě.

pinit

Spousta společností se snaží překlenout mezeru mezi online a offline světem. A všechny snahy vypadají velice zajímavě. Podívejte se ve videu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru