Skupina Rockaway vytvořila e-commerce skupinu Mall Group

Investiční skupina Rockaway převzala pod svá křídla síť nákupních galerií Mall, čímž vznikla skupina Mall Group pod vedením Jakuba Havrlanta. Součástí skupiny jsou i specializované internetové obchody z portfolia Rockaway.

Cílem nově vzniklé skupiny Mall Group je posílit vedoucí pouzici nejen na tuzemském trhu, ale také na trhu střední a východní Evropy. V portfoliu je nákupní galerie Mall se zahraničními zastoupeními a specializované internetové obchody z dosavadního portfolia Rockaway, jako jsou CZC.cz, Proděti, BigBrands, Bux, Sporty, Vivantis, Kolonial či Rozbaleno.

jakub-havrlant-2-2-1024x683

Jakub Havrlant, Zdroj: Rockaway Capital

„Příležitost, která je před námi, je naprosto unikátní. Máme šanci navázat na silnou pozici Mallu a postavit kolem něj další služby a produkty. Spokojený zákazník pro nás nebude jenom obchodní klišé, ale podstata naší strategie. Cílíme nejen na Čechy, ale i evropský region a budeme se snažit vytvořit zásadní projekt v rámci evropské internetové ekonomiky,“ dodal Jakub Havrlant, který stojí v čele skupiny Mall Group.

Původně Mall.cz se svými zahraničními pobočkami patřil pod skupinu Netretail, jejímž zakladatelem je Ondřej Fryc. A ten nyní odešel z vedoucí pozice do advisory boardu Mall Group.

„Jsem hrdý na to, co jsme spolu s týmem za 16 let práce vytvořili. Zároveň jsem rád, že skupina bude mít znovu české vedení a plnou podporu akcionáře a těším se na to, co všechno ještě dokáže. Do dalšího rozvoje skupiny již nebudu exekutivně nijak zasahovat, jako každý „otec“ však budu svému dítku z povzdálí držet palce,“ vyjádřil se Ondřej Fryc.

Zdroj: Rockaway Capital

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru