Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Skupina Mind2FLO kompletuje vedení. Dva měsíce od založení obsadila 12 pozic seniorních manažerů

Skupina Mind2FLO kompletuje vedení. Dva měsíce od založení obsadila 12 pozic seniorních manažerů

Konzultační skupina Mind2FLO zformovala během osmi týdnů od svého vzniku manažerskou strukturu. Kromě tradičních týmů v ní figuruje i mezioborový tým pro obchod a konzultační byznys a nově založené business experience studio. Do vedení skupiny se Mind2FLO podařilo obsadit 12 expertních manažerů. Rychlý nábor byl klíčový i vzhledem k plánovanému růstu skupiny a zahraniční expanzi.

Skupina Mind2FLO pod vedením Jana Galgonka využívá od letošního března společné prostory na pražské Bořislavce, kde se v prvním kroku propojila mediální a technologická divize. Skupina ve svých plánech počítá s rychlým růstem včetně expanze na zahraniční trhy, a proto hlavní prioritou bylo sestavení kompetentního týmu: „V první fázi budování skupiny pro nás bylo zásadní postavit tým, vyladit zázemí firmy a nastavit veškerou podstatnou operativu. Teď se věnujeme dalšímu rozšiřování naší struktury, takže v dohledné době budeme plně připraveni aktivně vytěžovat veškeré byznysové příležitosti, které nám trh nabízí,” doplňuje COO skupiny Lenka Auerová, která má na starost naplňování dlouhodobé strategie skupiny.

Struktura nově postaveného týmu stojí na obchodních synergiích, v rámci kterých se zakládá nový mezioborový tým zaměřený na sales a konzultační byznys. Staví ho Ivan Valev, Chief Growth Officer FLO Group. Tým posílí také Ondřej Vataščin, Byznys Director Mindsquared a Ivana Stenová, Consulting Lead FLO Group.

I v technologické divizi FLO Group figuruje seskupení, které neodpovídá tradičnímu rozdělení týmových expertíz. Jde o nově zformovaný tým Brand Experience (BX), ke kterému se aktuálně přidává Václav Krejčí, Creative Lead FLO BX, a Marek Pařízek, Design Lead FLO BX. Dalšími posilami jsou Petra Drahošová, Operations Director FLO BX a Martin Navrátil, Content Strategy Lead FLO BX.

K výraznému posílení dochází v rámci vedení mediální divize Mindsquared, která hlásí tři nové posily v této sestavě: Jana Doválelová, Project Management Director Mindsquared, Barbora Pokorná, Digital Investment Director Mindsquared, a Ksenia Pimenová, Media Operations Director Mindsquared.

Dosavadní operativní řízení skupiny už před časem rozšířila Mirka Lukáčová, Group HR Director Mind2FLO, ke které se nově připojuje Gabriela Martinčeková, Brand Manager Mind2FLO. Skupina už avizovala, že v horizontu několika týdnů oznámí i klíčovou roli skupinového finančního ředitele.

„Kromě excelentních hard skills, které jsou na manažerských pozicích samozřejmostí, je pro nás zásadním kritériem při výběru, abychom propojovali lidi s podobným mindsetem, kteří se pro tento projekt jednoduše nadchnou,“ říká Auerová k náborové strategii, na kterou vsadila nová skupina. Tradiční náborový proces nahradila práce s komunitou a aktivní oslovování talentů, pro které je Mind2FLO atraktivní volbou díky jasné firemní strategii a silnému leadershipu. Výsledkem je 12 vrcholových manažerských pozic obsazených během dvou měsíců.

Stručný přehled nových posil ve vedení Mind2FLO:

Mezioborový tým zaměřený na sales a konzultační byznys

Ivan Valev, Chief Growth Officer FLO Group

 

Ondřej Vataščin, Byznys Director Mindsquared

 

Ivana Stenová, Consulting Lead FLO

Brand Experience (BX) Tým

Marek Pařízek, Design Lead FLO BX

 

Václav Krejčí, Creative Lead FLO BX

 

Petra Drahošová, Operations Director FLO BX

 

Martin Navrátil, Content Strategy Lead FLO BX

Mediální divize Mindsquared

Barbora Pokorná, Digital Investment Director Mindsquared

 

Ksenia Pimenová, Media Operations Director Mindsquared

 

Jana Doválelová, Project Management Director Mindsquared

Operativní řízení skupiny

Miroslava Lukáčová, Group HR Director Mind2FLO

Gabriela Martinčeková, Brand Manager Mind2FLO

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru