Dnes vyšlo 15 článků

Skrz.cz kupuje slevový server Vykupto.cz

Tuzemský slevový trh zažívá opět další změnu. V září portál SlevaDne.cz koupil konkurenční slevový portál KuponPlus.cz a rozhodl se investovat další desítky milionů korun. Nyní vyhledávač slev Skrz.cz oznámil, že kupuje brněnský slevový server Vykupto.cz.

Slevový server Vykupto.cz na českém trhu působí asi pět let a nyní se dostal do rukou vyhledávače Skrz.cz, který je pod záštitou Petra Kováčika a Davida Beška, za neznámou sumu. Ačkoliv se změní obchodní model, Vykupto.cz bude stále fungovat na současné doméně. A k jakým změnám dojde? V nabídce budou fyzické předměty a skončí prodej voucherů.

vykupto

Vykupto.cz je nyní v rukou serveru Skrz.cz

Za 5 let své existence dokázal slevový portál Vykupto.cz prodat na milion slevových kuponů, přičemž zákazníci ušetřili celkem 1,5 miliardy korun.

„Na trhu slevových serverů z dlouhodobého hlediska spadá Vykupto.cz mezi nejúspěšnější v prodeji zboží. To je zároveň oblast, na kterou se stále více zaměřujeme a vidíme v ní velký potenciál. Vykupto.cz je tak se svou početnou zákaznickou základnou pro nás zajímavé právě s ohledem na nabídku akčního či výprodejového zboží,“ dodal Petr Kováčik, zakladatel a CEO serveru Skrz.cz.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru