Dnes vyšlo 15 článků

Skryté funkce Googlu, o kterých jste ani nevěděli

 V roce 1998 vznikla společnost, která má nyní dosti silné jméno. Nejenže vyvíjí nejrůznější technické vymoženosti, jejím cílem je pomáhat lidem. Proto také vyhledávač této společnosti pocházející z Mountain View v Kalifornii, je tím nejkvalitnějším a nejpoužívanějším po celém světě.

Řeč je o Googlu, společnosti, která si vydobyla čestné místo mezi těmi nejlepšími a nejdražšími firmami světa. Avšak zpět k tomu vyhledávači, který neumí jenom klasicky vyhledávat, jak jsme zvyklí, ale umí mnohem více věcí. Co například? 

Google – originální vyhledávač, který nic nenahradí

Kromě toho, že Google slouží jako vyhledávač, upozorňuje nás na různé důležité události v podobě originálních doodles, kterými se jen nějaký vyhledávač pochlubit nemůže. Dále stojí za zmínku oblíbené googlovské aplikace – Gmail, Blogger, Translate a další. Prostě a jistě všestranně založený vyhledávač, který se snaží dostat lidi na svoji stranu.

Možná si myslíte, že znáte Google jako vlastní boty. Opak je však pravdou, neboť Google skrývá ještě řadu trumfů – tady jsou některé z nich:

1. S Googlem můžete zjistit význam některých slov

významSlovGOOGLE

2. Také ho můžete otočit o 360 stupňůgoogle360°

3. Můžete zjistit, kdy vychází nebo zapadá slunce

západ východ slunce4. Najít jednoduše knihuknihy 5. Jaký je aktuální kurzaktuální kurz6. Po napsání “zerg rush” vyčistit všechny výsledkyČištěníHledáníGoogle
7. Po napsání “festivus” se zobrazí hliníková tyčtyčGoogle 8. Rychle dostupné informace o skupinách a různých interpretechhudba 9. Také lze Google využít jak televizní programtv program 10. Google taky ví, kdy kdo má svátek a kdy je volnohledání svátků 11. Můžete jednoduše porovnávat jídla – co má víc kalorií?jídla 11. Lehce můžete zjistit zakladatele firem…zakladatelGoogle 12. Nebo si vyhledávání trošičku naklonit – po napsání “tilt”naklonitGoogle 13. Google vám taky zjistí všechny informace o vašem letuïnfo o letu 14. Kdy byl vydán ten film? To Google vyhledávání taky ví…vydání filmu 15. Potřebujete odpočet času? Taky povedená funkce!timerGoogle 16. A na konec to nejlepší! Potřebujete vědět, jaké dát spropitné? Google vám to spočítá…spropitené

Komentáře

Nahoru