Skrytá hra s T. Rexem v Google Chrome Canary

Skrytá hra s T. Rexem v Google Chrome Canary

Co obvykle děláte, když vám nejde internet? Začnete být nervózní a snažíte se problém co nejdříve vyřešit? Tak tomu už je konec. Google se vás chystá v takových chvílích zabavit něčím jiným. Můžete si hrát s jejich T. Rexem.

Google Chrome Canary je speciální verze Google Chromu. Můžete ji získat na oficiálních stránkách, ovšem všimněte si tam poznámky, že je určena pro vývojáře a občas se v ní prostě objeví chyby. Google s ní ale přišel proto, že chce, aby lidé mohli mít vždy nejnovější verzi prohlížeče, která ovšem bude moct být nainstalována souběžně se starší stabilní verzí. To u běžného Google Chromu nelze.

No a jak se internetem šíří první zprávy o tom, jaký je Canary prohlížeč, přišlo se i na jednu vychytávku. Když se Chrome nemůže připojit k internetu, zobrazí se vám statečný hrdina T. Rex. Vypadá asi takto:

t-rex-chrome-canary

To není nic neobvyklého. Ale pokud máte verzi Canary a zmáčknete mezerník, stane se zhruba toto:

chrome-canary

Vaším úkolem je vyhýbat se kaktusům. T. Rex skáče tím, že klikáte na mezerník. Hra samozřejmě monitoruje vaše skóre a nejvyšší skóre, ale statistiky jsou ztraceny, jakmile zavřete nebo aktualizujete okno.

A upřímně… Stejně nakonec radši půjdete vyřešit, proč se nemůžete připojit k internetu. T. Rex vám moc nepomůže.

Zdroj: Mashable

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru