Skrill (Moneybookers) zavádí servisní poplatky. Chcete zrušit účet? Přinášíme návod, jak na to…

Skrill (Moneybookers) zavádí servisní poplatky. Chcete zrušit účet? Přinášíme návod, jak na to…

Možná vám v nedávné době přišla na email tato zpráva:

Vážený(á) XXX,

Rádi bychom vás informovali o změně výše současného Servisního poplatku dostupného v sekci „Poplatky“ na našem webu. Servisní poplatek se týká účtů na Skrill registrovaných pro soukromé účely za předpokladu, že se k nim jejich držitel v posledních 18 měsících („Období nečinnosti“) nepřihlásil a ani neprovedl transakci.

Vezměte prosím na vědomí: Servisní poplatek se nevztahuje na VIP účty, jak jsou definovány v Obchodních podmínkách Skrill VIP, a účty na Skrill využívané pro komerční účely.

Od 25. březen 2013 („Datum nabytí účinnosti“) se délka Období nečinností změní z 18 měsíců na 12 měsíců. V souvislosti s tímto krokem nedochází k navýšení Servisního poplatku.

Z tohoto důvodu se k vašemu účtu i nadále nebude vázat Servisní poplatek, a to za předpokladu, že se v průběhu 12 měsíců přihlásíte na svůj účet nebo provedete transakci. Pokud žádný z výše uvedených úkonů neprovedete, měsíčně vám bude z vašeho účtu strháván servisní poplatek ve výši 1 euro (nebo ekvivalent této částky).

Změna vejde v platnost Datem nabytí účinnosti, pokud se neodvoláte a nezpravíte nás o tom, že chcete zrušit svůj účet na Skrill. V takovém případě dojde zrušení vašeho účtu na Skrill a Podmínek užití poté, co obdržíme váš požadavek; tyto změny nebudou zpoplatněny. Tento krok můžete učinit kdykoliv, kontaktujete-li naše oddělení služeb zákazníků . Pokud se před Datem nabytí účinnosti neodvoláte, bude to bráno jako přijetí změny.

S pozdravem,

Skrill

Vy jste se tedy rozhodli svůj účet na Skrill (Moneybookers) zrušit. Ale ouha! Jak na to? Provozovatelé stránek se evidentně asi báli nějakého masového odlivu a proto tlačítko pro zrušení účtu zašili skutečně dostatečně hluboko.

Jak zrušit / zablokovat účet u Skrill (Moneybookers)?

Je docela obtížné přijít na to, jak uzavřít účet na Skrillu alias Moneybrookers. Hádám, že to je asi záměr :-). Nejdříve se musíte přihlásit do svého účtu. Poté ovšem nehledejte nějakou ikonku v menu nebo ve FAQ. Chyba lávky. Sjeďte úplně dolů a hledejte položku „Oddělení služby zákazníkovi„. Pokud ji stále nevidíte, stiskněte CTRL + F a zadejte výraz do vyhledávacího pole u prohlížeče.

Poté klikněte natlačítko Účet / Bezpečí.

Klikněte na Chtěl(a) bych svůj účet Skrill (Moneybookers) uzavřít.

A poslední krok je před vámi – klikněte na potvrdit a pak již jen musíte vyčkat, než vám zruší zákaznická podpora váš účet.

Pokud jste se někde při rušení účtu u Moneybrookers ztratili, tak níže máte obrázky, které vás povedou krok za krokem hezky za ručičku.

 

Moneybrookers - jak zrušit účet u Skrillu?

Moneybrookers – jak zrušit účet u Skrillu?

Moneybrookers - zrušení účtu - krok 2.

Moneybrookers – zrušení účtu

Moneybrookers - zrušení účtu - poslední krok

Moneybrookers – zrušení účtu – poslední krok

Komentáře

Nahoru