Dnes vyšlo 15 článků

Škoda Auto vyrobila 99 vozidel v barvách Kofoly

Mladoboleslavský výrobce vozidel Škoda Auto představil limitovanou edici modelu Fabia, přičemž vytvořil celkem 99 kusů v designu společnosti Kofola. Vozidla, ve kterých je mimo jiné k dispozici patnáctilitrová lednice na nápoje, jsou charakteristická specifickým hnědým lakem.

Škoda Auto dodává obchodním zástupcům společnosti Kofola vozidla. A limitovaná edice vznikla k oslavám spolupráce dvou tradičních českých značek.

2016-06-28-kofola

Škoda Fabia v barvách Kofoly, Zdroj: Škoda Auto

Škoda Fabia v kofolové barvě je osazená motorem 1.2 TSI, jehož výkon je 66 kW, a jezdí na 16palcových litých kolech Italia. Interiér v béžovém odstínu vychází z nejvyššího stupně výbavy jménem Style. A vedle prémiového ozvučení nechybí ani vyhřívání předních sedadel, držák multimediálních přístrojů, odpadkový koš ve dveřích či odkládací schránka v zavazadlovém prostoru. A přidanou hodnotou je patnáctilitrová chladnička se vzorky výrobků společnosti Kofola.

fabia-kofola-2

Chladnička se vzorky nápoje značky Kofola, Zdroj: Škoda Auto

Doporučená prodejní cena modelu, jehož spotřeba je příznivých 4,7 litrů na 100 kilometrů, je 364 420 Kč včetně prodloužené záruky na 5 let nebo 100 000 km v rámci paketu Mobilita Plus.

Zdroj: Škoda Auto

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru